fbpx

Свято піци-біткоін

22 травня 2010 року стало історичною подією і запам’яталася, як замовлення самої найдорожчої піци. Це була перша цифрова угода, в якій за біткоіни вдалося придбати реальний товар.
Молодий підприємець Ласло Ханеч, одного голодного вечора вирішив обміняти добуті десять тисяч біткоінів на дві піци, які на той час коштували близько тридцяти доларів. Тоді ж він на тематичному форумі в Інтернеті розмістив об’яву, що готовий віддати біткоіни в обмін на дві піци,додавши що, вони мали бути з грибами, сосисками, помідорами і «без недоречних речей» на зразок морепродуктів. Так, як на той час неможливо було здійснити купівлю їжі в піцерії за біткоіни на пряму, читач форуму Джеремі Стардівент, допоміг йому здійснити задумане і отримав обіцяну кріптовалюту за дві піци з доставкою, які придбав за власні гроші.
Сам Ласло Ханеч стверджує, що його ціллю було здійснити першу реальну купівлю за цифрову валюту, оскільки він сам «майнив» біткоіни, піца дісталася йому безкоштовно.
22 травня біткоін спільнота відзначила, як самий невдалий внесок і було прийнято за традицію відмічати цей день піцою. До ідеї святкування підтягнулися різноманітні компанії пропонуючи користувачам подарунки та різноманітні знижки, про які можна дізнатись у соцмережах по тематиці день піци-біткоін, або по спеціально відведеному для цієї події хештегу.
доставка піци вінниця

Зворотній зв'язок