fbpx

Робот-піцерія – майбутнє харчової індустрії

Zume Pizza – перша автоматизована піцерія, яка виготовляє апетитну духмяну піцу та доставляє її до власника ще гарячою всього за 22 хвилини. «Готуючи проект даного стартапу, ми опиралися на покращення сервісу та підвищення корисності піци для людського організму. Всі продукти, які використовуються для її приготування вирощуються на фермах та є органічно чистими, тому, піца наділена більшою поживністю, аніж вироби звичайних мережевих піцерій. Поки що, стартап функціонує у Кремнієвій долині, але незабаром стане беззаперечним лідером на ринку США», – говорять власники Zume.
Головною «фішкою» компанії є робот, який виконує надзвичайно важливу роботу – вижимає соус на заготовки, рівномірно його розподіляє по всій площі піци та відправляє для випікання у піч. Цим самим, механізм значно економить час поварів для приготування тіста та нарізки інгредієнтів.
Zume Pizza славиться не лише автоматизованою піцерією, а й першим запатентованим автомобілем, який готує піцу безпосередньо у дорозі.
Нові автомобілі – це справжні пекарні на колесах, які розміщують всередині 56 невеличких печей, кожна з яких містить заготовку для піци. Принцип їхньої роботи надзвичайно простий: замовлення, з необхідною адресою, приходить водію на телефон. Він активізує піч, у якій стоїть піца з потрібною начинкою. Коли до містя прибуття залишається 4 хвилини, водій запускає приготування страви. Далі, приїхавши до зазначеного будинку, він дістає ще гарячу піцу, підставляє її під автоматичний ніж, накриває коробкою та передає замовнику. Жителі Кремнієвої долини з гідністю оцінили це нововведення, адже, буквально через 15 хвилин, вони отримували смачні та поживні страви прямо із печі.
піца вінниця доставка

Зворотній зв'язок