fbpx

Президент Ісландії проти «Гавайської піци»

«Гавайська» одна із піц, яка об’єднує шанувальників цієї страви по всьому світу. Але поєднання кисло-солодких ананасів та солоної курки знайшло не тільки своїх фанатів, є і противники зв’язку цих інгредієнтів. Найзапеклішим антифанатом виявився президент Ісландії – Гвюдні Йоуганнессон, який у 2017 році під час відвідування одної зі шкіл міста Акурейрі заявив ,що терпіти не може гавайську піцу і якби міг, видав би відповідний закон і заборонив би її.
Президент проводив школярам лекцію і як прийнято в кінці будь-якого виступу учні задають питання оратору. Пролунало питання, чи подобається президенту піца з ананасами – на що Йоуганнессон заявив, що являється безкомпромісним противником додавання цих інгредієнтів. ЗМІ зробили своє діло і невдалий жарт президента поширився в Інтернеті, у наслідок чого поніс за собою масу жартів, багато протиріч і висловлювань з цього приводу. Історія увійшла в топ-10 найбільш обговорюваних тем на Reddit, потягнулися передбачувані «меми» . На підтримку гавайській піці навіть був запущений флешмоб #TeamPineapple. Крім інших учасників, до нього приєднався прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.
Ця тематика досягла піку, після публікації серйозних занепокоєнь у виданні ісландского журналу, чи не похитне нелюбов до ананасів в піці рейтинг президента Гвюдні Йоуганнессона. Тоді ж президент зазначив на сторінці свого Фейсбуку, що погарячкував з приводу своєї ворожнечі до гавайської піци і відмітив що обожнює ананаси, але не в піцці. Додав, що не має владу видавати закони, забороняючі додавання ананасів до піци. Що не хотів би жити в країні у якій посаду президента займає людина, яка забороняє щось, тільки якщо їй це особисто не подобається.
Підводячи підсумок, сварки з приводу ананасів в піці можна вирішувати не тільки аргументуючи «про смаки не сперечаються». Адже це питання не тільки особистих переваг, але і права вибору, який заборонити неможливо. І ці декілька людей по-своєму будуть праві.
піца вінниця

Зворотній зв'язок